آرشیو اخبار

فرماندار ملکشاهی

آئیین تجلیل از دانش آموزان نخبه قرآنی شهرستان ملکشاهی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ویژه برنامه تجلیل از منتخبین قرآنی شهرستان ملکشاهی با حضور امینی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار، مدیران و مسئولین شهرستان ، معلمان و دانش آموزان در محل سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید.

فرماندار

آئین تودیع و معارفه شهردارجدید شهر مهر در فرمانداری برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی روز دوشنبه مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر مهر از توابع بخش گچی شهرستان با حضور فرماندار و مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری و اعضای شورا شهر مهر در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید

فرماندار ملکشاهی

جلسه شورای اداری شهرستان ملکشاهی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی جلسه شورای اداری شهرستان با محوریت برنامه های هفته دولت به ریاست فرماندار و با حضور دکتر امینی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای اداری در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد،

فرماندار گفت :

جلسه مواد مخدر شهرستان ملکشاهی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی جلسه هماهنگی مواد مخدر شهرستان به ریاست تاسمه فرماندار و حضور کرمشاهی دبیر هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و اعضای این ستاد از مدیران ادارات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان:

سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامیمان در ملکشاهی جشن گرفته شد

به مناسبت فرا رسیدن سالروز ورود سرافرازانه آزادگان به کشور مراسم جشنی با حضور فرماندار ، مسئولین ادارات و نهادهای انقلاب اسلامی شهرستان ، آزادگان و خانواده های ایشان و عموم مردم شهید پرور ملکشاهی در محل سالن ارشاد برگزار گردید.

فرماندار ملکشاهی :

با دستور و پیگیری استاندار ایلام پروژه آب شیرین کن تا هفته دولت و آبرسانی به شهر ارکواز اجرایی می شود

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان با تاکید بر پیگیری های استاندار ایلام بهره برداری از پروژه آب شیرین کن تا هفته دولت و تسریع در روند اجرای آبرسانی به شهر ارکواز ملکشاهی خبر داد.

تاسمه فرماندار ملکشاهی

دیدار فرماندار شهرستان با معاون وزیر و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاریهای کشور

به گزارش روابط عمومی این دیدار با حضور میرزایی نمایده مردم استان در مجلس و محمد تاسمه فرماندار ملکشاهی با معاون وزیر و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور صورت گرفت.

فرماندار ملکشاهی :

دیدار فرماندار با مدیر عامل آبفای شهری کشور

به گزارش روابط عمومی فرماندار روز چهارشنبه با رایزنی و تلاش نماینده مجلس و فرماندار ملکشاهی با مدیر عامل و مسئولان ارشد آب و فاضلاب کشور برای تسریع و اتمام پروژه آب شیرین کن شهرستان تا هفته دولت تاکید گردید .