آرشیو اخبار

فرماندار ملکشاهی:

بازدید نماینده ولی فقیه در استان از مواکب سطح شهرستان ملکشاهی

روز شنبه حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به همراه فرماندار شهرستان باحضور میدانی در موکب مرکزی و مواکب مستقر در مسیر تردد زوار امام حسین (ع) از نزدیک در جریان کم و کیف وضعیت خدمات رسانی مواکب به زوار قرار گرفتند.

فرماندار ملکشاهی :

شورحسینی مردم شهرستان جهت استقبال از زائرین ابا عبدلله الحسین

روز شنبه تاسمه فرماندار ملکشاهی ضمن بازدید از مواکب سطح شهرستان ، در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما از آمادگی مردم و مسئولین شهرستان ، جهت استقبال و خدمتگذاری از زائرین حضرت ابا عبدلله الحسین (ع) خبر دادند.

رئیس ستاد اربعین شهرستان :

به منظور تسهیل در تردد خودروها ، امداد رسانی و ارائه خدمات ، اسکان و پذیرایی مطلوب به زائرین حسینی (ع) همه تمهیدات و اقدامات لازم توسط دستگاههای متولی اندیشیده شده است .

به گزارش روابط عمومی روز چهارشنبه جلسه ستاد اربعین شهرستان به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور اعضا این جلسه در محل فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان :

اولین جلسه شورای هماهنگی توسعه پایدار شهرستان ملکشاهی برگزار گردید

روز چهارشنبه جلسه شورای هماهنگی توسعه پایدار شهرستان ملکشاهی به ریاست فرماندار و با حضور اعضای این شورا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان :

آب شیرین کن هزار و 600متر مکعبی ملکشاهی به بهره برداری خواهد رسید .

به گزارش روابط عمومی فرماندار ملکشاهی در جمع خبرنگاران در این خصوص بیان داشتند : مرحله اول آب شیرین کن شهرستان با ظرفیت یک هزار و 600متر مکعب و با اعتبار 70 میلیارد ریال آماده و به زودی به بهره برداری می رسد .

فرماندار و رئیس شورای تامین شهرستان :

نظم و امنیت پایدار بستر توسعه و آبادانی همه جانبه هر جامعه ای است.

به گزارش روابط عمومی روز شنبه مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان ملکشاهی که با حضور اعضای شورای تامین و نیروهای نظامی و انتظامی در میدان صبحگاه ستاد فرماندهی انتظامی ملکشاهی برگزار شد، فرماندار با گرامیداشت هفته نیروی‌انتظامی گفت : نظم و امنیت پایدار بستر توسعه و آبادانی همه جانبه هر جامعه ای است ؛ و هرگاه امنیت به معنی واقعی کلمه در جامعه و منطقه بر قرار شد ، توسعه اقتصادی ، اجتماعی و عمرانی نیز به دنبال خواهد داشت .

فرماندار :

مزار شهدای گمنام ملکشاهی به مناسبت هفته نیروی انتظامی گلاب روبی وعطر افشانی گردید

به گزارش روابط عمومی روز پنجشنبه به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی و در راستای زنده نگهداشتن یادوخاطره شهدا، فرماندار شهرستان ، فرماندهی انتظامی وجمعی از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان ملکشاهی ، جهت ادای احترام به شهدا گرانقدر ، در محل مزار شهدای گمنام حضور به هم رساندن .

نماینده عالی دولت در شهرستان

مدیر جدید طرح ابادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان در ملکشاهی معرفی گردید

روز چهارشنبه مراسم معارفه مدیریت جدید طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان به ریاست فرماندار و با حضور نمایندگاه بنیاد و اعضا کارگروه اشتغال شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان :

دیدار و بازدید دوره ای(میز خدمت) فرماندار با مردم روستای درگه از توابع بخش مرکزی شهرستان ملکشاهی

به گزارش روابط عمومی صبح روز چهارشنبه و در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس ، فرماندار ، اعضای شورای تامین و اداری شهرستان با حضور در مزار شهدای گمنام ، ضمن قرائت فاتحه با عطرافشانی و گلاب روبی به ساحت مقدس این عزیزان ادای احترام نمودند ؛ در ادامه مسئولین با حضور در روستای درگه از توابع بخش مرکزی شهرستان در بین مردم و جهت بررسی مسائل و مشکلات روستائیان(میز خدمت) ، و شنیدن و پاسخگویی به درخواستهای مردمی ، ازین روستا دیدار و بازدید بعمل آوردند .

فرماندار ملکشاهی :

همایش پیشکسوتان دفاع مقدس ملکشاهی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی روز سه شنبه در سومین روز از هفته دفاع مقدس همایش پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت با حضور جمع کثیری از پیشکسوتان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مسئولین ادارات و نهادهای انقلاب اسلامی شهرستان در محل سالن ارشاداسلامی برگزار شد ،

فرماندار شهرستان :

نواخته شدن زنگ مهر و آغاز سال تحصیلی جدید توسط فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی آیین نواخته شدن زنگ مهر و آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس شهرستان ملکشاهی صبح امروز با حضور فرماندار و مسئولین ادارات و نهادهای انقلاب اسلامی شهرستان بصورت نمادین در دبیرستان دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار گردید.