آرشیو اخبار

فرماندار شهرستان :

جلسه انتخاب معتمدين هيات اجرايي انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي شهرستان ملکشاهی برگزار شد

روزسه شنبه جلسه انتخابات اعضای اصلی و علی البدل هيات اجرايي انتخابات یازدهمین دوره مجلس شوراي اسلامي شهرستان ملکشاهی به ریاست محمد تاسمه فرماندار و با حضور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ، اعضای هیات نظارت بر انتخابات ، اعضای اداری هیات اجرایی و تعداد 30 نفر از معتمدین شهرستان پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید .

فرماندار

تشکیل جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملکشاهی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری روز سه شنبه جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملکشاهی به ریاست تاسمه فرماندار ملکشاهی وبا حضور دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان ، و رؤسای دستگاه های اجرایی عضو کارگروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارگردید.

فرماندار شهرستان :

بازدید فرماندار و مدیر کل آبفای شهری استان از پروژه آب شیرین کن شهرستان

روز یکشنبه فرماندار و مدیر کل آبفای شهری استان به منظور بازدید از میزان پیشرفت فیزیکی تکمیل پروژه آب شیرین کن شهرستان ، ازین پروژ بصورت میدانی بازدید بعمل آوردند.

فرماندار ملکشاهی

زنگ هفته پدافند غیر عامل توسط فرماندارشهرستان نواخته شد

به گزارش روابط عمومی روز چهارشنبه و در اولین روز از هفته پدافند غیر عامل مراسم صبحگاه مشترک مدارس شهرستان راس ساعت 9 صبح با حضور فرماندار ، مسئولین ادارات ، نهادهای انقلابی و جمع کثیری از دانش آموزان دختر مقاطع متوسطه، در محل سالن اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان برگزار گردید .

نماینده عالی دولت در شهرستان :

جلسه شورای اداری با موضوعیت هماهنگی راهپیمایی یوم الله 13 آبان در محل فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی جلسه هماهنگی مراسم یوم الله 13 آبان ماه روز دوشنبه رأس ساعت 11 صبح به ریاست فرماندار وبا حضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارگردید.

فرماندار ملکشاهی:

بازدید نماینده ولی فقیه در استان از مواکب سطح شهرستان ملکشاهی

روز شنبه حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام به همراه فرماندار شهرستان باحضور میدانی در موکب مرکزی و مواکب مستقر در مسیر تردد زوار امام حسین (ع) از نزدیک در جریان کم و کیف وضعیت خدمات رسانی مواکب به زوار قرار گرفتند.

فرماندار ملکشاهی :

شورحسینی مردم شهرستان جهت استقبال از زائرین ابا عبدلله الحسین

روز شنبه تاسمه فرماندار ملکشاهی ضمن بازدید از مواکب سطح شهرستان ، در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما از آمادگی مردم و مسئولین شهرستان ، جهت استقبال و خدمتگذاری از زائرین حضرت ابا عبدلله الحسین (ع) خبر دادند.

رئیس ستاد اربعین شهرستان :

به منظور تسهیل در تردد خودروها ، امداد رسانی و ارائه خدمات ، اسکان و پذیرایی مطلوب به زائرین حسینی (ع) همه تمهیدات و اقدامات لازم توسط دستگاههای متولی اندیشیده شده است .

به گزارش روابط عمومی روز چهارشنبه جلسه ستاد اربعین شهرستان به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور اعضا این جلسه در محل فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان :

اولین جلسه شورای هماهنگی توسعه پایدار شهرستان ملکشاهی برگزار گردید

روز چهارشنبه جلسه شورای هماهنگی توسعه پایدار شهرستان ملکشاهی به ریاست فرماندار و با حضور اعضای این شورا پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

فرماندار شهرستان :

آب شیرین کن هزار و 600متر مکعبی ملکشاهی به بهره برداری خواهد رسید .

به گزارش روابط عمومی فرماندار ملکشاهی در جمع خبرنگاران در این خصوص بیان داشتند : مرحله اول آب شیرین کن شهرستان با ظرفیت یک هزار و 600متر مکعب و با اعتبار 70 میلیارد ریال آماده و به زودی به بهره برداری می رسد .